Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
     Data: 18 maja 2024 r.

Regulamin

1.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową za pośrednictwem sieci Internet.


2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.


3.

Wszystkie ceny podane na stronach intenetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta. Zamówienie zostanie przyjęte do realizacji po kontakcie naszego sprzedawcy z zamawiąjacym potwierdzającym wszystkie ceny i możliwość realizacji zamówienia.


4.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy paragony (dla osób fizycznych) lub fakturę VAT dla firm (co należy zaznaczyć składając zamówienie).

5.

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi z każdym zamawiajacym indywidualnie.

Istnieje możliwość odebrania towaru osobiście w siedzibie firmy przy ul. Tylna 10B w Grudziądzu.


6.

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi.
  • Przelewem (przedpłata). Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
    Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu.


7.

Zamówienia realizowane są w ciągu 72 godzin W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez firmy kurierskie.

 

8.

W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.

9.

Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 5 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.

10.

W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.


11.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.


12.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie